SA39-11SURKWA
DigiKeyn tuotenumero
SA39-11SURKWA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SA39-11SURKWA
Kuvaus
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL RED 10DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LED merkit ja numerot Punainen 7 segmenttiä 1 Merkki Yhteisanodi 1,95V 20mA 0,512" kork. x 0,394" lev. x 0,276" syv. (13,00mm x 10,00mm x 7,00mm) 10-DIP (0,300", 7,62mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SA39-11SURKWA -mallit
Kategoria
Väri
Punainen
Valmistaja
Kingbright
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,95V
Pakkaustapa
Putki
Virta - testi
20mA
Osan tila
Aktiivinen
Millikandelaluokitus
46mcd
Merkkien lukumäärä
1
Aallonpituus - huippu
645nm
Koko/mitat
0,512" kork. x 0,394" lev. x 0,276" syv. (13,00mm x 10,00mm x 7,00mm)
Tehohäviö (maks.)
75mW
Numeron/kirjaimen koko
0,39" (10,00mm)
Pakkaus / kotelo
10-DIP (0,300", 7,62mm)