SA32-61GWB-2BCB
DigiKeyn tuotenumero
754-SA32-61GWB-2BCB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SA32-61GWB-2BCB
Kuvaus
0.32" RA. 7-SEGMENT GREEN LED DI
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LED merkit ja numerot Vihreä 7 segmenttiä 1 Merkki Yhteisanodi 2V 10mA 0,433" kork. x 0,307" lev. x 0,197" syv. (11,00mm x 7,80mm x 5,00mm) 10-DIP (0,200", 5,08mm)
Kategoria
Yhteinen nasta
Yhteisanodi
Valmistaja
Kingbright
Väri
Vihreä
Pakkaustapa
Putki
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - testi
10mA
Merkkien lukumäärä
1
Millikandelaluokitus
12mcd
Koko/mitat
0,433" kork. x 0,307" lev. x 0,197" syv. (11,00mm x 7,80mm x 5,00mm)
Aallonpituus - huippu
565nm
Numeron/kirjaimen koko
0,32" (8,00mm)
Tehohäviö (maks.)
62,5mW
Näytön tyyppi
7 segmenttiä
Pakkaus / kotelo
10-DIP (0,200", 5,08mm)