BA56-12GWA
DigiKeyn tuotenumero
754-1656-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BA56-12GWA
Kuvaus
DISP 7SEG 0.56" TRPL GRN 28DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LED merkit ja numerot Vihreä 7 segmenttiä 3 Merkki Yhteisanodi 2,2V 20mA 1,480" kork. x 0,748" lev. x 0,319" syv. (37,60mm x 19,00mm x 8,10mm) 28-DIP-moduuli (0,600", 15,24mm), 12 johdinta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BA56-12GWA -mallit
Kategoria
Väri
Vihreä
Valmistaja
Kingbright
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Pakkaustapa
Putki
Virta - testi
20mA
Osan tila
Aktiivinen
Millikandelaluokitus
8,6mcd
Merkkien lukumäärä
3
Aallonpituus - huippu
565nm
Koko/mitat
1,480" kork. x 0,748" lev. x 0,319" syv. (37,60mm x 19,00mm x 8,10mm)
Tehohäviö (maks.)
62,5mW
Numeron/kirjaimen koko
0,56" (14,22mm)
Pakkaus / kotelo
28-DIP-moduuli (0,600", 15,24mm), 12 johdinta