APTD1608ZGC
DigiKeyn tuotenumero
754-1547-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1547-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1547-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APTD1608ZGC
Kuvaus
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APTD1608ZGC -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aallonpituus - huippu
515nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Korkeus (maks.)
1,10mm
Linssin koko
0,70mm halk.