APT1608ZGC
DigiKeyn tuotenumero
754-1126-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1126-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1126-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT1608ZGC
Kuvaus
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APT1608ZGC -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aallonpituus - huippu
515nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin koko
1,20mm x 0,80mm