APHB1608QBDCGKC
DigiKeyn tuotenumero
754-1852-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1852-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1852-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APHB1608QBDCGKC
Kuvaus
LED BLUE/GREEN CLEAR 4SMD
Tarkka kuvaus
Sininen, Vihreä 465nm sininen, 570nm vihreä LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V sininen, 2,1V vihreä 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APHB1608QBDCGKC -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V sininen, 2,1V vihreä
Valm.
Virta - testi
20mA sininen, 20mA vihreä
Katselukulma
130°
Konfiguraatio
Riippumaton
Aallonpituus - huippu
460nm sininen, 574nm vihreä
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Korkeus (maks.)
0,65mm
Linssin koko
1,60mm x 0,80mm