APHB1608LCGKSYKC
DigiKeyn tuotenumero
754-APHB1608LCGKSYKCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
754-APHB1608LCGKSYKCCT-ND - Cut Tape (CT)
754-APHB1608LCGKSYKCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APHB1608LCGKSYKC
Kuvaus
LED GRN/YLW CLEAR 4SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä, Keltainen 570nm vihreä, 590nm keltainen LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,9V vihreä, 1,9V keltainen 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APHB1608LCGKSYKC -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,9V vihreä, 1,9V keltainen
Valm.
Virta - testi
2mA vihreä, 2mA keltainen
Sarja
Katselukulma
130°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
574nm vihreä, 590nm keltainen
Konfiguraatio
Riippumaton
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,65mm
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Päätuotenumero
Linssin koko
1,60mm x 0,80mm