APG0201SEC-TT
DigiKeyn tuotenumero
754-APG0201SEC-TTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
754-APG0201SEC-TTCT-ND - Cut Tape (CT)
754-APG0201SEC-TTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APG0201SEC-TT
Kuvaus
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 605nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,01V 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,01V
Valm.
Virta - testi
10mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
140°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Riippumaton
Aallonpituus - huippu
611nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
0,65mm pit. x 0,35mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
0,25mm
Linssin koko
0,65mm x 0,35mm