APA1606ZGC/G
DigiKeyn tuotenumero
754-2091-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2091-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2091-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APA1606ZGC/G
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,2V 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
APA1606ZGC/G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aallonpituus - huippu
520nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 1,20mm lev.
Korkeus (maks.)
0,70mm
Linssin koko
1,10mm x 0,60mm