APA1606ZGC/G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | APA1606ZGC/G |
Kuvaus | LED GREEN CLEAR 2SMD R/A |
Valmistajan vakio toimitusaika | 7 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,2V 2-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | APA1606ZGC/G -mallit |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.) 3,2V |
Valm. | Virta - testi 20mA |
Väri | Aallonpituus - vallitseva |
Konfiguraatio Standardi | Aallonpituus - huippu 520nm |
Linssin väri Väritön | Pakkaus / kotelo 2-SMD, ei johtoa |
Linssin läpinäkyvyys Kirkas | Valmistajan laitepakkaus |
Millikandelaluokitus | Koko/mitat 1,60mm pit. x 1,20mm lev. |
Linssin malli Suorakulma, tasainen yläosa | Korkeus (maks.) 0,70mm |
Linssin koko 1,10mm x 0,60mm | Päätuotenumero |