APA1606SYCK
DigiKeyn tuotenumero
754-1055-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1055-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1055-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APA1606SYCK
Kuvaus
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A
Tarkka kuvaus
Keltainen 590nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
APA1606SYCK -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aallonpituus - huippu
590nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 1,20mm lev.
Korkeus (maks.)
0,60mm
Linssin koko
1,20mm x 0,60mm