Z0603C151BPWZT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | Z0603C151BPWZT |
Kuvaus | FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 150 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 50mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | Z0603C151BPWZT -mallit |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 2A |
Valmistaja KEMET | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 50mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Vanhentunut | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Voimajohto | Korkeus (maks.) 0,035" (0,90mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanssi taajuudella 150 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |