T541X108K003CH8605 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
1000 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 3 V 2917 (7343 metrinen) 12mOhm @ 100kHz
T541X108K003CH8605
DigiKeyn tuotenumero
T541X108K003CH8605-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T541X108K003CH8605
Kuvaus
CAP TANT POLY 1000UF 3V 2917
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T541X108K003CH8605 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
1000 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
X
Jännite – nimellinen
3 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
12mOhm @ 100kHz