T540D686M016AH85107280 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
68 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 75mOhm @ 100kHz
T540D686M016AH85107280
DigiKeyn tuotenumero
T540D686M016AH85107280-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T540D686M016AH85107280
Kuvaus
CAP TANT POLY 68UF 16V 2917
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T540D686M016AH85107280 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
68 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
16 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75mOhm @ 100kHz