T540B107M003AH8710WAFL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 3 V 1411 (3528 metrinen) 80mOhm @ 100kHz
T540B107M003AH8710WAFL
DigiKeyn tuotenumero
T540B107M003AH8710WAFL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T540B107M003AH8710WAFL
Kuvaus
CAP TANT POLY 100UF 3V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T540B107M003AH8710WAFL -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
3 V
Luokitukset
COTS
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Erittäin luotettava
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm @ 100kHz