T530X157M016ATE0402478 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 6 735
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 40mOhm @ 100kHz
T530X157M016ATE0402478
DigiKeyn tuotenumero
399-T530X157M016ATE0402478TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T530X157M016ATE0402478
Kuvaus
150.UF 16.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Kapasitanssi
150 µF
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Jännite – nimellinen
16 V