T523H107M035APE070
DigiKeyn tuotenumero
399-20151-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-20151-1-ND - Cut Tape (CT)
399-20151-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T523H107M035APE070
Kuvaus
CAP TANT POLY 100UF 35V 2924
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 35 V 2924 (7360 metrinen) 70mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-mallit
T523H107M035APE070 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
2924 (7360 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,236" lev. (7,30mm x 6,00mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
H
Jännite – nimellinen
35 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100kHz