T521D336M035ATE065
DigiKeyn tuotenumero
399-9786-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-9786-1-ND - Cut Tape (CT)
399-9786-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T521D336M035ATE065
Kuvaus
CAP TANT POLY 33UF 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 65mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-mallit
T521D336M035ATE065 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
35 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
65mOhm @ 100kHz