T520Y337M010ATE0158395 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 567
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
330 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 10 V 2917 (7343 metrinen) 15mOhm @ 100kHz
T520Y337M010ATE0158395
DigiKeyn tuotenumero
399-T520Y337M010ATE0158395TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520Y337M010ATE0158395
Kuvaus
330.UF 10.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
15mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Kapasitanssi
330 µF
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Jännite – nimellinen
10 V