T520V337M006AHE040 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 3 563
Tekniset tiedot
Varastossa: 990
Tekniset tiedot
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
330 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 40mOhm @ 100kHz
T520V337M006AHE040
DigiKeyn tuotenumero
399-T520V337M006AHE040TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520V337M006AHE040
Kuvaus
CAP TANT SMD POLYMER
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T520V337M006AHE040 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Kapasitanssi
330 µF
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V