T520V157M006ATE0098000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 9mOhm @ 100kHz
T520V157M006ATE0098000
DigiKeyn tuotenumero
399-T520V157M006ATE0098000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520V157M006ATE0098000
Kuvaus
150.UF 6.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
47 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
9mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Kapasitanssi
150 µF
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,075" (1,90mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V