T520D477M006ATE025
DigiKeyn tuotenumero
399-4985-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-4985-1-ND - Cut Tape (CT)
399-4985-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520D477M006ATE025
Kuvaus
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 25mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T520D477M006ATE025 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
KEMET
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
470 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
6.3 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm @ 100kHz