T520B227M004ATE0357453 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 1 191
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
220 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 4 V 1411 (3528 metrinen) 35mOhm @ 100kHz
T520B227M004ATE0357453
DigiKeyn tuotenumero
399-T520B227M004ATE0357453TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520B227M004ATE0357453
Kuvaus
220.UF 4.0V
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Kapasitanssi
220 µF
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
4 V