T520B157M004ATE025 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 4 V 1411 (3528 metrinen) 25mOhm @ 100kHz
T520B157M004ATE025
DigiKeyn tuotenumero
399-T520B157M004ATE025TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520B157M004ATE025
Kuvaus
CAP TANT SMD POLYMER
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T520B157M004ATE025 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Kapasitanssi
150 µF
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
4 V