T513X226M035BH6110 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
22 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 100mOhm @ 100kHz
T513X226M035BH6110
DigiKeyn tuotenumero
399-T513X226M035BH6110TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T513X226M035BH6110
Kuvaus
CAP TANT SMD LOW ESR
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T513X226M035BH6110 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
X
Jännite – nimellinen
35 V
Luokitukset
COTS
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Erittäin luotettava
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100mOhm @ 100kHz
Vikataajuus
B (0,1%)