T496X106K035ATE500 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | T496X106K035ATE500 |
Kuvaus | CAP TANT 10UF 10% 35V 2917 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 99 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 500mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | T496X106K035ATE500 -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 85°C |
Sarja | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2917 (7343 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Toleranssi ±10% | Valmistajan kokokoodi X |
Jännite – nimellinen 35 V | Ominaisuudet vikaturvallinen, sisäänrakennettu varoke |
Tyyppi Valettu | Päätuotenumero |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 500mOhm |