T495D476K025ATE2507280 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 757
KEMET
Varastossa: 331
Varastossa: 0
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V 2917 (7343 metrinen) 250mOhm @ 100kHz
T495D476K025ATE2507280
DigiKeyn tuotenumero
399-T495D476K025ATE2507280TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T495D476K025ATE2507280
Kuvaus
CAP TANT SMD AUTO
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T495D476K025ATE2507280 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm @ 100kHz
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Toleranssi
±10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Jännite – nimellinen
25 V