T495D336M016AT41537280 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
33 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen)
T495D336M016AT41537280
DigiKeyn tuotenumero
399-T495D336M016AT41537280TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T495D336M016AT41537280
Kuvaus
33.0UF 16.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
16 V