T493B106J016AC6410 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 16 V 1411 (3528 metrinen) 3,5Ohm @ 100kHz
T493B106J016AC6410
DigiKeyn tuotenumero
399-T493B106J016AC6410TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T493B106J016AC6410
Kuvaus
CAP TANT SMD HI-REL
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T493B106J016AC6410 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3,5Ohm @ 100kHz
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Jännite – nimellinen
16 V