T491D686K025AT
DigiKeyn tuotenumero
399-10196-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10196-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10196-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T491D686K025AT
Kuvaus
CAP TANT 68UF 10% 25V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V 2917 (7343 metrinen) 700mOhm
EDA/CAD-mallit
T491D686K025AT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,110" (2,80mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
25 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
700mOhm