T491C226M025ATZ1547280 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
KYOCERA AVX
Suora
KYOCERA AVX
22 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V 2312 (6032 metrinen) 1Ohm
T491C226M025ATZ1547280
DigiKeyn tuotenumero
T491C226M025ATZ1547280-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T491C226M025ATZ1547280
Kuvaus
CAP TANT 22UF 20% 25V 2312
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2312 (6032 metrinen)
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,126" lev. (6,00mm x 3,20mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,110" (2,80mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
C
Jännite – nimellinen
25 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1Ohm