T491B335K025AT
DigiKeyn tuotenumero
399-9724-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-9724-1-ND - Cut Tape (CT)
399-9724-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T491B335K025AT
Kuvaus
CAP TANT 3.3UF 10% 25V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V 1411 (3528 metrinen) 3,5Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T491B335K025AT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
25 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3,5Ohm