T356C225K035AT4025 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen T356C225K035AT4025 kuvaa ei ole saatavana
T356C225K035AT4025
DigiKeyn tuotenumero
399-T356C225K035AT4025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T356C225K035AT4025
Kuvaus
2.20UF 35.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 35 V Säteittäinen, Kiekko 5Ohm @ 100kHz
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
5Ohm @ 100kHz
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,378" (9,60mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jännite – nimellinen
35 V