SU10VFC-R04250
DigiKeyn tuotenumero
399-10621-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SU10VFC-R04250
Kuvaus
CMC 25MH 400MA 2LN TH
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 mH @ 1 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Läpivientiaukko 400mA DCR 2,8Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SU10VFC-R04250 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
2,8Ohm
Valmistaja
KEMET
Jänniteluokitus – AC
250V
Sarja
Toimintalämpötila
-25°C – 120°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,709" pit. x 0,610" lev. (18,00mm x 15,50mm)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,591" (15,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 4 PC-nastaa
Induktanssi taajuudella
25 mH @ 1 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
400mA