SS11VL-R08125
DigiKeyn tuotenumero
399-10555-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SS11VL-R08125
Kuvaus
CMC 12.5MH 800MA 2LN TH
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.5 mH @ 1 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Läpivientiaukko 800mA DCR 740mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SS11VL-R08125 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
740mOhm
Valmistaja
KEMET
Jänniteluokitus – AC
250V
Sarja
Toimintalämpötila
-25°C – 120°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,866" pit. x 0,571" lev. (22,00mm x 14,50mm)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,768" (19,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 4 PC-nastaa
Induktanssi taajuudella
12.5 mH @ 1 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
800mA