PEV228MLL3750QE4
DigiKeyn tuotenumero
399-PEV228MLL3750QE4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEV228MLL3750QE4
Kuvaus
CAP ALUM 750UF 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 94mOhm @ 100Hz 2000 tuntia @ 150°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Kaukalo
Rippelivirta matalalla taajuudella
5.25 A @ 100 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
15.6 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,748" pit. x 0,748" lev. (19,00mm x 19,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,177" (29,90mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
94mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 150°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C