PEG226KF3800QE4
DigiKeyn tuotenumero
399-PEG226KF3800QE4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEG226KF3800QE4
Kuvaus
CAP ALUM 800UF 40V AXIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
800 µF 40 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Aksiaalinen, Purkki 100mOhm @ 100Hz 1500 tuntia @ 150°C
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Valm.
Polarisaatio
Polar
Sarja
Luokitukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta matalalla taajuudella
5.67 A @ 100 Hz
Kapasitanssi
Rippelivirta korkealla taajuudella
16.2 A @ 5 kHz
Toleranssi
-10%, +30%
Koko/mitat
0,638" halk. x 1,051" pit. (16,20mm x 26,70mm)
Jännite – nimellinen
40 V
Asennustyyppi
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100mOhm @ 100Hz
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 150°C