MPXV1D0530L6R8
DigiKeyn tuotenumero
399-MPXV1D0530L6R8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-MPXV1D0530L6R8CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPXV1D0530L6R8DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPXV1D0530L6R8
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 3.5A 107.8 MOHM
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojattu Induktori 3.5 A 107,8mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
MPXV1D0530L6R8 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
107,8mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
23MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,209" pit. x 0,197" lev. (5,30mm x 5,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
4A