MPXV1D0530L150
DigiKeyn tuotenumero
399-MPXV1D0530L150TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-MPXV1D0530L150CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPXV1D0530L150DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPXV1D0530L150
Kuvaus
FIXED IND 15UH 2.5A 214.6 MOHM
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Induktori 2.5 A 214,6mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
MPXV1D0530L150 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
214,6mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
15MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,209" pit. x 0,197" lev. (5,30mm x 5,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3A