MPXV1D0520L1R0
DigiKeyn tuotenumero
399-MPXV1D0520L1R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-MPXV1D0520L1R0CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPXV1D0520L1R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPXV1D0520L1R0
Kuvaus
FIXED IND 1UH 7.6A 18.9 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 7.6 A 18,9mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPXV1D0520L1R0 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
18,9mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
62MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,209" pit. x 0,197" lev. (5,30mm x 5,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
9A