MPX1D1040L2R2
DigiKeyn tuotenumero
399-MPX1D1040L2R2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-MPX1D1040L2R2CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPX1D1040L2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPX1D1040L2R2
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 14.6A 7.9 MOHM
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 14.6 A 7,9mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
MPX1D1040L2R2 -mallit
DC-resistanssi (DCR)
7,9mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
23MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,394" lev. (10,80mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Virta - saturaatio (Isat)
18,5A