M550B568M010AG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
5600 µF Hermeettisesti tiivis Tantaali-polymeerikondensaattorit 10 V M55-moduuli 15mOhm @ 100kHz
M550B568M010AG
DigiKeyn tuotenumero
M550B568M010AG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M550B568M010AG
Kuvaus
CAP TANT POLY 5600UF 10V CHAS MT
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
M550B568M010AG -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
M55-moduuli
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
2,051" pit. x 1,992" lev. (52,10mm x 50,60mm)
Kapasitanssi
5600 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,520" (13,20mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
10 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Hermeettisesti tiivis
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
15mOhm @ 100kHz