F881DU224K300Z on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.22 µF Kalvokondensaattorit 300V 1000V (1kV) Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
F881DU224K300Z
DigiKeyn tuotenumero
399-F881DU224K300Z-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F881DU224K300Z
Kuvaus
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
F881DU224K300Z -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,512" lev. (26,00mm x 13,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
300V
Sovellukset
EMI, RFI:n vaimennus
Jänniteluokitus – DC
1000V (1kV)