F872BK393K480Z on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.039 µF Kalvokondensaattorit 480V 1000V (1kV) Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
F872BK393K480Z
DigiKeyn tuotenumero
399-F872BK393K480Z-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F872BK393K480Z
Kuvaus
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
F872BK393K480Z -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,709" pit. x 0,295" lev. (18,00mm x 7,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,591" (15,00mm)
Jänniteluokitus – AC
480V
Sovellukset
EMI, RFI:n vaimennus
Jänniteluokitus – DC
1000V (1kV)