F861AO274J310C on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen F861AO274J310C kuvaa ei ole saatavana
F861AO274J310C
DigiKeyn tuotenumero
399-F861AO274J310C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F861AO274J310C
Kuvaus
.270UF 310V
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.27 µF Kalvokondensaattorit 310V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,512" pit. x 0,276" lev. (13,00mm x 7,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,669" (17,00mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Jänniteluokitus – AC
310V
Sovellukset
EMI, RFI:n vaimennus
Jänniteluokitus – DC
630V