EDK335M035A9BAA
DigiKeyn tuotenumero
399-6683-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-6683-1-ND - Cut Tape (CT)
399-6683-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDK335M035A9BAA
Kuvaus
CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EDK335M035A9BAA -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
10 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
12.5 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,222" (5,64mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,217" lev. (4,30mm x 5,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C