EDH106M050A9DAA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EDH106M050A9DAA |
Kuvaus | CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EDH106M050A9DAA -mallit |
Kategoria | Polarisaatio Polar |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 35 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 43.75 mA @ 10 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,222" (5,65mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Jännite – nimellinen 50 V | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -40°C – 105°C | Päätuotenumero |