CKC21C563JWGACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-CKC21C563JWGACAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-CKC21C563JWGACAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-CKC21C563JWGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CKC21C563JWGACAUTO
Kuvaus
CAP CER 56NF 650V C0G 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.056 µF ±5% 650V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 2220 (5750 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CKC21C563JWGACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Korkeajännite, Korkeisiin lämpötiloihin
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)