CKC21C143KJGLCAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-CKC21C143KJGLCAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-CKC21C143KJGLCAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-CKC21C143KJGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CKC21C143KJGLCAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.014UF 1.7KV C0G 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.014 µF ±10% 1700V (1,7kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 2220 (5750 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CKC21C143KJGLCAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±10%
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen)
Jännite – nimellinen
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)