CKC18C303KDGLCAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-CKC18C303KDGLCAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-CKC18C303KDGLCAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-CKC18C303KDGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CKC18C303KDGLCAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.03 µF ±10% 1000V (1kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1812 (4532 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CKC18C303KDGLCAUTO -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL, Korkeajännite, Korkeisiin lämpötiloihin
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Kapasitanssi
Asennustyyppi
Toleranssi
±10%
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Jännite – nimellinen
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)